shapka_top.jpg

 

 

 

 

Яндекс.Метрика G Analytics

Виробництво скляних підлог

Виробництво скляних підлогСкляні підлоги - це вишуканий та оригінальний атрибут оформлення сучасних інтер’єрів. Компанія МОХІЙ здійснює виробництво скляних підлог із триплексного скла та металу. Такий різновид покриття підлоги ідеально підійде для власників житла, які цінують ексклюзивність і оригінальність усього, що їх оточує, зокрема й елементів інтер’єру.

Виробництво скляних підлог або щаблів із тих же матеріалів, компанія МОХІЙ здійснює із застосуванням багатошарового скла, яке для забезпечення високої міцності, ламінується у спеціальних вакуумних печах. Товщину ламінованого скла для покриття підлог фахівці фірми МОХІЙ обирають виходячи із розмірів необхідного скла, а також з урахуванням конфігурації, конструкції, ймовірних навантажень і дизайнерського рішення.

Величезний вибір кольорових рішень підлог зі скла або інших скляних конструкцій дозволяє обрати будь-якому клієнту найбільш відповідне оформлення покриття підлоги. Компанія МОХІЙ пропонує своїм замовникам до 790 різних відтінків для скляних виробів. У виробництві скляних підлог співробітники фірми МОХІЙ застосовують спеціальну плівку для ламінації від надійного європейського виробника.

Впровадження покриття зі скла в житло або в офіс подарує Вам незабутні відчуття дозвілля в приміщенні, додасть легкості та вишуканості в кімнату.

Компанія МОХІЙ здійснює виробництво скляних підлог неперевершеної якості. Телефонуйте!

<< Назад