shapka_top.jpg

 

 

 

 

Яндекс.Метрика G Analytics

Скляні стелі

Скляні стеліОбладнання приміщень скляними стелями - це досить модна та популярна тенденція у сфері дизайну інтер’єру. Дана ідея чудово підійде для людей, які люблять незвичайні цікаві рішення оформлення житла або офісу. Компанія МОХІЙ виготовляє високоякісні скляні стелі, а також здійснює їх монтаж.

Даний вид стель можна розділити на кілька типів. Одним із найпопулярніших і затребуваних типів є плиткова підвісна стеля. Вона має кілька явних переваг, завдяки яким сотні споживачів обирають саме цей різновид стель. Серед основних їх переваг можна відзначити такі: компактний розмір плиток, невелика вага, легкість і оперативність монтажу. Також варто відзначити приголомшливе візуальне оздоблення, яке отримує кімната при правильному підході та дотриманні усіх правил монтажу. Не менш затребуваними в компанії МОХІЙ є скляні стелі, які кріпляться за допомогою спеціальної спайдерної системи.

Для декоративного оформлення підвісних стель фахівці фірми МОХІЙ застосовують так звані скіналі. Скіналі - це друк обраного замовником зображення на пластику. Малюнок на стелі може створити в приміщенні неперевершену атмосферу. Скляні стелі можуть бути оздоблені у вигляді вікон, крізь які видно листя дерев, морську набережну або сонячне небо. Дуже популярно оздоблювати стелі гарними квітами або якими-небудь абстракціями. Фахівці компанії МОХІЙ здатні втілити в реальність будь-які Ваші ідеї та фантазії.

Замовити недорогі, але дуже якісні скляні стелі можна в компанії МОХІЙ. Телефонуйте!

<< Назад