shapka_top.jpg

 

 

 

 

Яндекс.Метрика G Analytics

Скляні маятникові двері

Скляні маятникові дверіСкляні маятникові двері застосовуються в основному в якості міжкімнатних або вхідних дверних конструкцій в будівлях з підвищеним щоденним трафіком людей. Це можуть бути торговельні центри, офісні комплекси, готелі, магазини, ресторани, автосалони, розважальні заклади, громадські та адміністративні установи.

Скляні маятникові двері можуть відкриватися в обидві сторони. Щоб забезпечити нормальну функціональність таких конструкцій, двері оснащуються доводчиками, які повертають у вихідне положення стулки дверей зі скла. Залежно від особливостей конструкції і призначення скляні, маятникові двері можуть виготовлятися двостулковими або одностулковими. При необхідності скляні маятникові двері можуть комплектуватися додатково відбійним захисним профілем, для виключення розбиття скла.

Для монтажу скляних маятникових дверей зовсім не обов'язково наявність дверної коробки. Встановлюється такий вид дверей, як правило, в якісно виконаний дверний отвір. Такі двері зі скла можуть бути виготовлені в досить великих розмірах.

Скляні маятникові двері є досить універсальною конструкцією. Їх без проблем можна застосовувати як в адміністративних приміщеннях, так і в житлових будинках. А використання всіляких видів дверної фурнітури, варіантів декоративного оздоблення та обробки скла зможуть створити в приміщенні неповторну атмосферу краси і витонченості і візуально розширити кімнату.

У компанії «МОХІЙ» ви можете замовити стильні і сучасні скляні маятникові двері для дому або офісу.

<< Назад