shapka_top.jpg

 

 

 

 

Яндекс.Метрика G Analytics

Розсувні автоматичні скляні двері

Розсувні автоматичні скляні дверіРозсувні автоматичні скляні двері - невід'ємний атрибут сучасних офісних, виставкових і торговельніх центрів, вхідних зон в ділових комплексах та інших місцях масового щоденного проходження людей.

Розсувні автоматичні скляні двері зараз є найпопулярнішою дверної системою і продовжують стрімко набирати популярність. Стулки скляних розсувних автоматичних дверей при відкриванні зсуваються в різні боки. Завдяки такому способу відкривання, потрібно дуже мало місця для функціонування дверей, в порівнянні з орними дверима.

Крім властивою такому типу дверей безшумності, автоматичного відкривання і закривання, а також необхідної малій території для цих дій, розсувні автоматичні скляні двері володіють безліччю інших явних переваг.
Автоматична робота таких дверей створює надзвичайні зручності, як для обслуговуючого персоналу, так і для відвідувачів закладу.

Найчастіше розсувні автоматичні скляні двері комплектуються приводом, який може відрізнятися різними регулюваннями. Наприклад, приводи можуть мати різні варіанти швидкості відкривання, час утримання у відкритому положенні, відстані до об'єкта для спрацьовування системи.

Основою розсувний автоматичною скляних дверей є напрямна рейка, виконана у вигляді алюмінієвого профілю або труби. За цією рельсою рухаються каретки дверей.

Розсувні автоматичні скляні двері від компанії «МОХІЙ» створять особливі умови для зручного переміщення в приміщенні для клієнтів і персоналу.

<< Назад