shapka_top.jpg

 

 

 

 

Яндекс.Метрика G Analytics

Гвинтові сходи

Галерея робіт Прайс-лист

Гвинтові сходиКомпанія МОХІЙ пропонує сучасні гвинтові сходи в Києві за вигідними цінами. Ми здійснюємо продаж, як готових моделей, так і здійснюємо виготовлення під замовлення сходових конструкцій гвинтового типу будь-якої складності.

У нас на гвинтові сходи ціни найбільш оптимальні і формуються виходячи з обсягу виконуваних робіт, розмірності конструкції і використовуваних матеріалів. Наші майстри оперативно прибудуть на об'єкт, зроблють необхідні заміри та узгодять з замовником усі необхідні моменти і нюанси.

Ми готові втілити в життя будь-яку вашу задумку - від невеликої сходової конструкції, до розкішної багатоповерхової моделі, яка стане центральним елементом інтер'єру в будівлі. При виготовленні гвинтових сходів ми використовуємо виключно якісні матеріали - елітні породи деревини, високоміцну сталь і т.д.

Кілька слів про продукцію

Безсумнівно, будь-який інтер'єр можна зробити неповторним завдяки такому легкому та міцному спорудженню як гвинтові сходи. Така назва э невипадковою, адже дана конструкція має забіжні ступені, прикріплені на центральний стовп. Великою і найімовірніше головною перевагою цього виду сходів вважається їх компактність.

Сходи гвинтові, як правило, виготовляються з деревини, металу, найчастіше з центральною стійкою або ж на тетивах. Найчастіше, в конструкції даних сходів відсутні підсходинки. А якщо ж такі є, то це призводить до незручності використання їх у повсякденному житті. Дана особливість конструкції пов'язана з особливою шириною забіжної сходинки. У середній лінії гвинтових сходів ширина сходинок не збігається з розміром стопи людини і тому відсутність сходинок робить рух по таких сходинкам більш безпечним.

Гвинтові сходи, ціна яких практично не відрізняється від звичайних конструкцій, може бути виконана в декількох варіантах. Одним з них є гвинтові сходи, які представлені у формі кола. Вони мають у своїй комплектації спеціальні огорожі, а також спіралевидні поручні, виготовлені з ПВХ або деревини.

Ще одним видом вважаються квадратно-гвинтові сходи. У своєму плані вони мають квадратну форму, а в їх комплектацію входять огорожі з прямим поручнем, виготовленим з ПВХ або деревини.

Щоб здійснити вихід на поверх з гвинтових сходів роблять спеціальний майданчик, який як правило має форму квадрата або трикутника. В основному гвинтові сходи прикріплюються до підлоги, туди ж і фіксується міжповерхове перекриття і центральний стовп, і вихідна площадка гвинтових сходів. Для забезпечення максимальної міцності колес кріплення гвинтових сходів майстри рекомендують на додаток до основних кріплень зробити ще кріплення до стін за допомогою куточків або кронштейнів.