shapka_top.jpg

 

 

 

 

Яндекс.Метрика G Analytics

Дерев'яні сходи

Дерев'яні сходи

Дерев'яні сходи купити

Дерев'яні сходи замовити

Дивитися галерею Прайс

Компанія МОХІЙ поєднує в своїй діяльності традиції високої якості продукції, що реалізовується і відповідність останнім вимогам сучасності, від останніх технологій до новинок дизайну. Дерев'яні сходи в Києві, які пропонують наші фахівці, можуть бути виконані в будь-якому з модних сьогодні стилів - Hi-Tech,  Premium, Бізнес-стиль, а також стиль Стандарт. Крім поширених сьогодні варіантів дизайну, ми також пропонуємо дерев'яні сходи на замовлення. Індивідуальне проектування предметів інтер'єру допоможе їм ідеально вписатися в загальну естетичну картину Вашого будинку або офісу і буде максимально відповідати Вашим смакам і потребам.

Наш асортимент включає в себе всі види сходів, придатних для особняків і квартир, офісів та салонів, магазинів і торгових центрів. Наші сходи можуть бути виготовлені з найрізноманітніших матеріалів, від традиційних дерев'яних або металевих сходів, до скляних і керамічних конструкцій. Не поступається багатством і різноманітністю і список наших клієнтів: у нас є що запропонувати як для приватних осіб, так і для керівників великих підприємств. При співпраці ми не тільки надаємо конкретний товар, але забезпечуємо весь перелік супутніх послуг, в тому числі - проведення замірів, комп'ютерне проектування, доставку та монтаж дерев'яних сходів.

Сходи з дерева

Дерево - один з найбільш традиційних матеріалів для виготовлення сходів. Ідеально воно підходить для житлових будинків, створюючи в них відчуття тепла і затишку. Сходи дерев'яні під замовлення можуть мати максимально простий і функціональний дизайн, або бути прикрашеними безліччю декоративних елементів, надаючи урочистості парадному входу в будинок або котедж.

Компанія МОХІЙ надає своїм клієнтам як вже готові дерев'яні сходи, так і окремі їх елементи. Виготовлення дерев'яних сходів здійснюється з використанням найякісніших і надійних сортів дерева: бук, дуб, ясен, сосну і модрину. Завдяки такому вибору, наші клієнти можуть бути впевнені в довговічності придбаних виробів. Здійснюючи виготовлення сходів з дерева, ми застосовуємо тільки сучасний дизайн, який зможе задовольнити будь-який, навіть найвишуканіший смак.

На дерев'яні сходи для будинку ціни у нас завжди є найбільш привабливими завдяки наявності власних виробничих можливостей і висококваліфікованому штату співробітників.

Металеві сходи

Сьогодні не менш популярні металеві сходи - з металу можна зробити якісну і естетично привабливу конструкцію практично будь-якої складності і конфігурації. Слід зазначити, що дана продукція користується великим попитом на українському ринку.

Це пов'язано, в першу чергу, з неперевершеною міцністю металевих сходів, а також з простотою їх виготовлення і установки. Крім того, замовляючи металеві сходи, Ви економите не тільки час, але і гроші (в середньому - від 10 до 30% в порівнянні з дерев'яними сходами).

Так само приємно здивує і різноманітність сучасних металевих сходів, які можна умовно розділити на дві групи відповідно до особливостей їх виробництва: ковані і зварені конструкції. Вибравши вподобану модель, її можна замовити за телефоном (всі номери вказані в відповідних сторінках каталогу). При цьому компанія МОХІЙ гарантує якість, зручність і безпеку пропонованих моделей. Крім готових варіантів, ми також пропонуємо індивідуальне виготовлення сходів за проектами замовників і послуги дизайнерів, які допоможуть створити унікальну модель, повністю відповідну для конкретного інтер'єру.

Виготовлення сходів з металу в компанії МОХІЙ здійснюється з урахуванням рекомендацій та дизайнерських побажань замовників. Замовлення на покупку сходів здійснюється за допомогою телефонного дзвінка за номером, вказаним на сторінках каталогу.

У нас ви можете замовити не тільки готові конструкції, вибравши відповідний варіант з безлічі фотографій металевих сходів, але і конструкції вашого особистого планування. Або ж можна скористатися послугами наших дизайнерів.

Купувати сходи на замовлення дуже зручно! Наші фахівці виконують всю роботу самі - від проектування сходових конструкцій і проведення замірів, до виготовлення комплектуючих і монтажу.

Спроектовані нами металеві сходи для будинку мають ширину і висоту сходинок, відповідні зручному підйому ноги і довжині кроку. Всі виготовлені з металу моделі мають зручне розташування поручнів, що забезпечує безпеку використання як дорослими, так і дітьми.

Які б вам не знадобилися сходи - дерев'яні або металеві, ми з радістю запропонуємо вам найбільш підходящий варіант!

Дивіться також статті про сходи: