shapka_top.jpg

 

 

 

 

Яндекс.Метрика G Analytics

Огородження класу DE LUX

Огородження класу DE LUX

Компанія Мохій надає елітні огорожі класу DE LUX, для втілення яких використовується ковані та литі балясини, підстави., Ковані декоративні елементи та інші комплектуючі, виробництва французької фірми.

Компанія Мохій реалізує комплектуючі та проводить монтаж елітних огороджень класу DE LUX.


ПАРИЖ - виготовлені з нікельованої або золоченої (24 карата) латуні, вони можуть поставлятися з нікельованими наконечниками або сталевими наконечниками, підготовленими під сварку. В центрі розташовується вставка з свинцевого кришталю, огранованих фірмою SWAROVSKI стійки і підстави призначені для установки тільки всередині приміщень .

Ограждения класса DE LUX серия Париж Ограждения класса DE LUX, серия Париж, купить Ограждения класса DE LUX, серия Париж, продажа, Киев


Ограждения класса DE LUX БРИЛЛИАНТОВАЯ серия, купить, КиевОграждения класса DE LUX БРИЛЛИАНТОВАЯ серияДІАМАНТОВА серія це блискучий кришталь с ограною фірми SWAROVSKI, стане справжньою фамільною цінністю. Мерехтливе золото надає йому пишність виглядає дуже гарно як в модерністських, так і в класичних моделях. Виготовлені з нікельованої або золоченій (24 карата) латуні, вони можуть поставлятися з нікельованими наконечниками або сталевими наконечниками, підготовленими під зварювання.

Стійки і підстави призначені для установки тільки всередині приміщень.


Ограждения класса DE LUX, серия Модерн, купить в Киеве

МОДЕРН такі стійки і підстави виготовлені з нержавіючої сталі з матовою поверхнею і цілісних полірованих і покритих лаком латунних елементів.

Виготовлені з нікельованої або золоченій (24 карата) латуні, вони можуть поставлятися з нікельованими наконечниками або сталевими наконечниками, підготовленими під зварювання.

Стійки і підстави призначені для установки тільки всередині приміщень.

Ограждения класса DE LUX, серия Модерн
Ограждения класса DE LUX, серия Модерн, продажа


Ограждения класса DE LUX, серия ROYAL, купить, Киев

ROYAL серія. ROYAL відтворює атмосферу розкоші і чарівності старовинних палаців.

Цілісні латунні стійки (балясини) можуть мати два види покриття: ручне забарвлення під "стару бронзу» з подальшим лакуванням або шар позолоти 24 карата G.

Ограждения класса DE LUX, серия ROYAL


Ограждения класса DE LUX, серия Графиня

ГРАФИНЯ Витончений і бездоганний стиль елегантних стійок серії сповнений чарівності. Латунні стійки чудово відполіровані та захищені спеціальним лаком.

Для полегшення складальних робіт верхній і нижній наконечник виготовлені з вуглецевої сталі.

Ограждения класса DE LUX, серия Графиня, купить

Фотогалерея Прайс