shapka_top.jpg

 

 

 

 

Яндекс.Метрика G Analytics

Художнє зварювання

Художнє зварювання

Сергей Кудасов, арт-сваркаХудожественная сваркаКомпанія «Мохій» працює на ринку металоконструкцій з 1997 року. Детальніше про Компанію «Мохій» ви можете дізнатися на нашому сайті.

Окремо хочеться відзначити, що за період роботи Компанія «Мохій» підготувала цілу плеяду висококласних фахівців, в т.ч. і зварювальників.

Серед них виділяється своєю майстерністю зварювальник Сергій Кудасов. Свою майстерність він удосконалив у фахівців Київського Інституту Зварювання Є. О. Патона. У них він навчився принципово нового і перспективного напрямку створення станкових і прикладних творів мистецтва це художнє зварювання (арт-зварювання). Художнє зварювання дає нові можливості художникам, втілювати свої задуми в металі. 

арт-сварка, изделияХудожественная сварка, купить, КиевКудасов Сергій став займатися художньою зваркою, а Компанія «Мохій» створила всі умови для розвитку майстерності цього фахівця.

Вироби створені Сергієм Кудасовим, виготовлені із застосуванням технологій художнього зварювання, знаходять широке застосування в дизайнерських рішеннях. Основним матеріалом при художньому зварюванні є титан. Для отримання додаткових відтінків використовується цирконій. Для великих виробів йде нержавіюча сталь, а титан і титановий дріт використовується для виготовлення декоративних елементів.

арт-сварка, купить изделия, Киев
арт-сварка, купить в Киеве

арт-сварка, купить изделияОсобливістю художнього зварювання є ексклюзивність виробу. Дані роботи неможливо повторити. Титан не ллється. Тому купуючи вибраний виріб, можна бути впевненим, що подібного ні в кого не буде. 

Роботи Сергій Кудасов робить як на власний смак, так і на замовлення. При цьому всі деталі обговорюються спочатку, що не псує результат тому в будь-якому випадку це творчість майстра.

Компанія «Мохій» окрім створення умов для творчості, займається просуванням ідей і творчості майстра 

В даний момент Компанія «Мохій», на своєму сайті розміщує лише частину виробів виготовлених Сергієм Кудасовим. Впевнені, що побачене нікого не залишить байдужим.

 

Фотогалерея Прайс