shapka_top.jpg

 

 

 

 

Яндекс.Метрика G Analytics

Поручні

Поручні


Сходові поручні 

Компанія "МОХІЙ" спеціалізується на проектуванні та виготовленні поручнів та різного типу і призначення за індивідуальними замовленнями, поставляємо і збираємо сходові поручні. 
Форми поручнів та сходів, конструкції, деталі, матеріали для виготовлення поручнів та сходової конструкції в цілому, розробляють дизайнери і конструктори, в тому числі наші фахівці роблять розрахунок конструкції поручнів, креслення і проект відповідно до вимог, що диктуються стилем Вашого інтер'єру та просторового об'єму. 


Поручні з нержавіючої сталі 

Поручні з нержавіючої сталі, металеві поручні, поручневі огородження з металу застосовуються досить широко. Що стосується матеріалів для виготовлення перил та поручнів, то компанія МОХІЙ віддає перевагу стилю хайтек. У наших  моделях переважають чіткі форми, відсутні химерність, проглядається практичний стиль. 

Відповідно, виробництво поручнів сходів часто здійснюється з нержавіючої сталі, металу і скла. На сьогоднішній день саме ці матеріали уособлюють прогрес в архітектурі і дизайні. 

 

Завдяки широкому проникненню в будівництво передових технологій, зустрічаються також сходи з нетрадиційних матеріалів, наприклад, зі скла, - скляні сходи з елементами конструкцій і поручнями з нержавіючої сталі може привнести особливий колорит в інтер'єр приміщення. Також за Вашим замовленням сходові поручні виконуються з латуні, перила можуть бути хромованими або позолоченими.Перила та поручні маршових сходів 

Фахівці виділяють кілька типів сходів. Один з найпоширеніших - маршові сходи. Така конструкція доречна там, де немає дефіциту житлового простору. Не варто забувати, що ця споруда сходів, в тому числі поручні, повинні відповідати всім вимогам функціональності та безпеки і залишатися при цьому своєрідною візитною карткою адміністративних будівель і житлових будинків. 

 

Все більшу популярність, завдяки своїм естетичним властивостям і незважаючи на досить складну технологію виготовлення, набувають останнім часом сходи з частково або повністю зігнутими маршами, з чого випливає, що перила для таких сходів вимагають підвищеної уваги.

 

 

 

 


Перила та поручні гвинтових сходів 

Ще один варіант сходів - гвинтові сходи. Вона дозволяє не тільки заощадити корисну площу приміщення, та завжди буде яскравим, незабутнім елементом інтер'єру. Наша компанія виконує всі види конструкцій гвинтових сходів, а так само різноманітні перила будь-якої форми, з різних матеріалів, в тому числі і комбіновані перила для кручених сходів. 

Гвинтові сходи зазвичай виготовляються з центральною стійкою, яка в даному випадку несе основне навантаження, але це завдання до певної міри виконують і перила.

Перила для гвинтових сходів використовується в декорації інтер'єрів де, наприклад, є групи вигинів, важкі у виготовленні і де нормальний технічний вигин і техніка склеювання неможливі або стають дуже дорогостоющую як за часом так і по трудовитратах. У будь-якому випадку дизайнери та архітектори всього світу показують постійно нові рішення для його застосування у виготовленні перил, елементів і аксесуарів.


Поручні сходів, поручні сходів 

Для виготовлення поручнів сходів може бути використана деревина хвойних порід (сосна, модрина, кедр), дуба або бука, горіха або вишні, - палітра матеріалів для виготовлення поручнів сходів досить різноманітна. Правильна сушка деревини - єдина гарантія того, що поручні сходів не поведе при експлуатації.

Компанія «МОХІЙ» пропонує повний комплекс робіт з виготовлення нестандартних перил індивідуально для кожного замовника, поставляє сходові поручні. Наші фахівці виконають попередній вимір приміщення, допоможуть вибрати матеріал для поручнів і перил, відповідний Вашому інтер'єру; визначать вартість конструкції, підготують цінову пропозицію і планувальне рішення.

 

 


 


Збірка перил та поручнів 

Збірку готових конструкцій здійснюють мобільні бригади монтажників. Нашим клієнтам залишається лише зазирнути в наш каталог перил, сходів і поручнів, де можна знайти всі види конструкцій - від споруд для невеликих просторів до сходів для басейну, або замовити індивідуальний проект, який буде виконано якісно і в найкоротші терміни.
 

Фахівці нашої компанії грамотно здійснять виміри, розрахунки і виконають комп'ютерне моделювання Вашої сходи, сходових перил, змоделюють поручні. Причому всі ці роботи виконуються безкоштовно для Замовника.

При розрахунках виготовлення сходових перил враховують різницю рівнів, що перекриваються сходами, ширину і призначення сходів, на підставі чого можна визначити діапазон застосовної крутості сходового маршу, необхідну конструкцію перил сходів і поручнів, можливі розміри сходових ступенів, а також необхідну ширину маршу.

Технологічні можливості, власні виробничі бази дозволяють використовувати при виготовленні перильних конструкцій і сходових поручнів все розмаїття матеріалів і їх поєднань, втілюючи в життя Ваші ідеї.

Сучасне італійське обладнання дозволяє після обробки приховати всі зварні шви, забезпечивши необхідну надійність вузлів кріплення. За узгодженням із замовником, використовувана в основі конструкцій перил та поручнів нержавіюча сталь, або шліфується, або полірується або матируется.

При проектуванні поручня наші фахівці виконують комп'ютерне моделювання не тільки основного споруди, а й сходових перил, поручнів, перил, балясини. Кожна з цих деталей буде забезпечувати не тільки безпеку, але органічно доповнювати дизайн конструкції.

Фотогалерея Прайс